Присоединяйтесь к нам —

(073)269-83-80, (073)269-83-88

ŠKODA візьме участь у випробуваннях SUV&SAND

7 Августа 2018

З 15 по 16 серпня пройде унікальний тест-драйв кросоверів SUV & SAND. Це новий формат випробувань для перевірки реальних технічних можливостей кросоверів в природних для них умовах. Свої сили перевірить дебютант року - ŠKODA KAROQ.

ŠKODA KAROQ - міський кросовер зі спортивним характером. Емоційний і динамічний дизайн в поєднанні з відмінними технічними характеристиками підкреслюють тренд розвитку модельного ряду ŠKODA. Разом з тим, інноваційність та екологічність залишаються в числі пріоритетів нових розробок бренду. Саме тому в KAROQ встановлений новий EVO-двигун, що забезпечує зниження споживання палива і зниження викидів СО2 за рахунок використання в ньому системи деактивації циліндрів (АСТ) і технології плазмового напилення циліндрів (APS). Саме це та множинні системи асистентів роблять KAROQ одним з найбільш економічних і безпечних автомобілів у своєму класі.

Karoq 07.08

В кросовері реалізована нова концепція безпеки ŠKODA. KAROQ укомплектований повним набором допоміжних систем: «PARK ASSIST» - паркувальний асистент з функцією дистанційного керування, система розпізнавання втоми водія - "DRIVER ALERT", ідентифікація «сліпих зон» - «BLIND SPOT DETECT", "VARIOFLEX" і багато іншого. Все це перетворює автомобіль в розумного та дбайливого помічника водія і пасажирів. Сьогодні KAROQ впевнено освоюється на українському авторинку та є реальним конкурентом в своєму класі.

Участь в екстремальному тест-драйві SUV&SAND - можливість продемонструвати технічні можливості KAROQ. Для перевірки тка тестування автомобілів буде створена спеціальна траса з піском і барханами, за допомогою якої можна буде оцінити керованість, прохідність і функціонал кожного учасника.

Тестувати кросовери буде незалежне журі - 15 представників з різних сфер діяльності: блогери, автомобільні журналісти, лідери думок, представники шоу-бізнесу. В SUV&SAND відсутня класична система оцінювання, кожен з членів журі становить свою суб'єктивну думку про автомобіль. Вся інформація про проходження випробувань, переваги та недоліки кожної моделі по закінченню тесту буде опублікована на сайті: https://www.autocentre.ua/

Більше інформації про ŠKODA KAROQ можна знайти за посиланням: {page_3024}/

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі ŠKODA, що є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг