Присоединяйтесь к нам —

(073)-269-83-80

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОДИЛЕР ЗАПУСКАЄ «ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН» СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОПОЗИЦІЙ

11 Сентября 2017

У національній торгово-сервісній мережі «Богдан-Авто Холдинг» стартує сезон вигідних пропозицій, що включає серію сервісних акцій, а також спеціальних пропозицій і бонусів при покупці нових автомобілів

Початок осіннього періоду - остання можливість насолодитися теплими сонячними променями, розмаїттям смачних ягід та фруктів і порадувати себе, а також близьких веселим відпочинком у душевній компанії, подорожуючи на улюбленому автомобілі мальовничими дорогами і милуючись визначними місцями нашої великої, красивої країни.

«Богдан-Авто Холдинг» починає осінній сезон із сервісних акцій, що дозволять підготувати автомобіль до подорожей восени, а також подбати про безпечне водіння в зимовий період.

Diagnostic service bah

Так, за акційними умовами, пакетна пропозиція, що включає:
1. заміну масла двигуна;
2. діагностику ходової та
3. регулювання світла фар пропонується за привабливою ціною всього 198 грн. *

Автомобілістам, для яких актуальною є покупка нових шин, ми підготували вигідну акцію, за умовами якої послуги шиномонтажу надаються бонусом! **

Tyres service bah

Скористайтесь вигідними осінніми пропозиціями, обирайте Національний Автосервіс від «Богдан-Авто Холдинг»!

Слідкуйте за нашими новинами, щоб першими дізнаватися про нові акції в рамках «Оксамитового сезону».

Подробиці акції - у консультантантів найближчого дилерского центру мережі Національного Автодилера 

«Оксамитовий сезон» - серія спеціальних пропозицій, що будуть діяти в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» з вересня по жовтень 2017 року.

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри на всій території України, що займаються продажем та сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ-Daewoo, Ravon, Lifan, Lada, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан, відповідно до кращих світових стандартів.

* Вартість 198 грн. з ПДВ включає: заміну масла, діагностику ходової автомобіля, а також регулювання світла фар. Масло і масляний фільтр оплачуються окремо і купуються на підприємстві мережі «Богдан-Авто Холдинг». Акція діє з 6.09 по 31.10.2017 р. в мережі ТОВ "Богдан-Авто Холдинг" крім ТОВ "Богдан Авто", ТОВ "Богдан-Авто Поділ" та поширюється на негарантійні автомобілі.
** За умовами акції «Купуй гуму - отримай шиномонтаж у подарунок», при купівлі комплекту нових шин в автоцентрі мережі «Богдан-Авто Холдинг», послуги шиномонтажу клієнт отримує за 1,20 грн. з ПДВ. Акція діє з 6.09 по 31.10.2017 р. 
в мережі ТОВ "Богдан-Авто Холдинг" крім ТОВ "Богдан Авто", ТОВ "Богдан-Авто Поділ", ТОВ "Богдан-Авто Київ"© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг