Присоединяйтесь к нам —

(073)269-83-80, (073)269-83-88

Вигідна пропозиція від Hyundai Finance: кредит на автомобілі без переплат

7 Ноября 2018

У мережі автосалонів Богдан-Авто Холдинг, дилерів автомобілів Hyundai, в період з 1 листопада по 31 грудня 2018 року діє нова кредитна програма, за умовами якої можна придбати автомобілі Hyundai без переплат *.

828x475

Нова кредитна програма від Hyundai Finance дозволяє не відкладати покупку бажаної моделі популярного корейського бренду до кращих часів. За умовами програми, автомобілі Hyundai можна придбати в кредит на три роки за ставкою 0,01% річних без переплат. Для цього достатньо внести 50% від вартості обраного автомобіля. За умовами акції, страхування КАСКО здійснюється в СК «Арсенал Страхування» за вигідною ставкою - від 6,99% від вартості автомобіля.

Детальніше з умовами програм кредитування HyunDAI Finance можна ознайомитися за посиланням: http://bogdanauto.com.ua/u/standard_price/OTP-ba_holding.pdf

* Пропозиція діє з 1 листопада по 31 грудня 2018 року в усій мережі автосалонів Богдан-Авто Холдинг. Кредитує АТ «ОТП БАНК». Богдан-Авто Холдинг не несе відповідальності за умови кредитних продуктів АТ «ОТП БАНК» та супутніх страхових послуг.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Мережа підприємств Богдан-Авто Холдинг входить до дилерської мережі компанії, що є однією з найбільш розгалужених і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг